חוגים

חוג סוסים ורכיבה טיפולית.

חוג סוסים ורכיבה טיפולית.

חוג הסוסים ורכיבה טיפולית מתקיים בחוות הסוסים באליעד ומעובר ע"י מדריכת הרכיבה מיה.

(קרא עוד...)
סדנת האומנות

סדנת האומנות

בהובלת כתריה הילמן – סדנת אומנות פתוחה, ללא משימות מדוייקות, כל ילד מגיע ומוצא את מקומו, את החומר שהוא אוהב, את סגנון היצירה שהוא רוצה לעשות ופשוט יושב ועושה, בהמשך השנה נציג תערוכות של יצירות התלמידים.

(קרא עוד...)
חדר כושר וקבוצת הכנה לצה"ל.

חדר כושר וקבוצת הכנה לצה"ל.

חדר הכושר בישיבה פתוח 3-4 פעמים בשבוע, חלק מהזמן בהובלת תלמיד כיתה יב' שעשה קורס מאמני חדר כושר בחופש הגדול. כל תלמיד שמעוניין בונה יחד עם המדריך תוכנית עבודה אישית שמתאימה לצרכיו ולרצונותיו, זה יכול לנוע מסיבוב הליכה של עשר דקות פעמיים בשבוע או ריצה של 10 ק"מ שלוש פעמים בשבוע, הכל לפי הצורך של אותו תלמיד. בחדר הכושר אנו עובדים על בטחון עצמי, על בריאות וחיוניות, ועל כבוד הדדי, אין אצלנו מראות בחדר הכושר ולא בכדי.

(קרא עוד...)
חוג מוזיקה.

חוג מוזיקה.

בהובלת רמי צמח – כל תלמיד שמעוניין, יכול לזכות ולקבל שיעור פרטי במגוון כלי נגינה שמעניינים אותו – גיטרה, תופים, כלי נשיפה, פיתוח קול וכדו'. במקביל אנו עובדים לגיבוש הרכב ישיבתי שיופיע באירועים חברתיים, ימי הורים ועוד. אחרי חנוכה אנו מתחילים לעבוד על הקלטה של מספר שירים באולפן מקצועי ולימוד בסיסי של עבודה עם תוכנות עריכה והקלטה. לקראת סוף שנה אנו מתעתדים להוציא דיסק עם מספר שירים שיבוצעו על ידי תלמידי הישיבה.

(קרא עוד...)
הישרדות

הישרדות

     בהובלת אורי לוי -נפגשים פעם בשבוע סביב מדורה, לומדים על הטבע, בעלי חיים, בנייה בבוץ, בישול טבעי, צמחי תבלין ומרפא, שימוש בכוכבים להתמצאות, ועוד.

     

 

 

 

(קרא עוד...)
בישול

בישול

    

מפגש שבועי להכנה של ארוחה/קינוח. מכינים הפתעות לכל הישיבה לשבתות ישיבה, לומדים איך לבשל, לשמור על היגיינה בבישול, איזה מוצרים צריך, תכנון ארוחות לפי תקציב, וגם נהנים יחד מארוחה טובה.

    

 

   

(קרא עוד...)
ערבית

ערבית

   בהובלת שגב גל אור - לימוד מקצועי, עיוני, קשה ותובעני של שפה חדשה, אנחנו כבר אחרי 6 מפגשים בהם משתתפים באופן קבוע כ 15 תלמידים.

   

 

 

 

(קרא עוד...)
קבוצת ריצה

קבוצת ריצה

בהובלת נועם קן – הקבוצה מתאמנת פעם בשבוע, ולאחרונה הגיעו כבר לאימונים של 10 ק"מ ריצה. לפני מספר שבועות יצאו חברי הקבוצה להשתתף במרוץ חיפה. הם נשארו ביום חמישי בישיבה, קמו לפנות בוקר וב 7 בבוקר של יום שישי כבר השתתפו במרוץ. אפילו בוגר אחד של הישיבה הגיעה מהישיבה בה הוא לומד והצטרף לרצים.

(קרא עוד...)

accessibility